Danas je održano Prvenstvo Beograda za poletarce, pionire i nade, a Karate klub Nippon osvojio je 12 medalja! Od toga, dve su zlatne, jedna srebrna i devet bronzanih. Na borilištima su se borili i medalje osvajali Dorian, Ivona, Dunja, Gavrilo, Fedor, Sanja, Ivana, Maja, Marija, Sofija, Luka, Irina, Nina, Hana. Bravo deco!

Ovog vikenda naši momci, Fedor Vuksanović, Nikola Lazović, Matej Ropret, David Gavrilović i Petar Anđelić, odradili su 17 mečeva na saveznom školskom takmičenju u karateu. Vuksanović je osvojio prvo mesto, Lazović treće, a Ropret, Gavrilović i Anđelić po četvrto u svojim kategorijama. Oni su pružili maksimum i rezultat nije u prvom planu!

Danas je završena Premijer liga serije A u Salzburgu, na kojoj je naša Tara Ropret zauzela fenomenalno peto mesto, u konkurenciji 94 takmičarki. Odličan nastup i šest mečeva je njen učinak sa prvog nastupa u seniorskoj konkurenciji. Početak je težak, a još teže ostati medju najboljima na svetu! Čestitamo Tara, granice su tu da se…

Danas je u Sportskom centru „Radnički“ održan Memorijalni karate turnir „Brajan“, na kojem su naši takmičari osvojili pet medalja. Ovo je ujedno bila i poslednja provera naših takmičara u katama, uoči predstojećeg Prvenstva Beograda. Za Jovičić Jović Dorijana ovaj turnir će ostati u posebnom sećanju, kao njegov prvi nastup u borbama pojedinačno. On je ostvario…

Prvi turnir u drugom delu sezone, „Aranđelovac Open 2019“, održan je danas u SC Šumadija, u organizaciji KK Knjaz. Niponci su se okitili sa šest medalja, a osvajači su Vuksanović Fedor, Đurović Sonja, Nikolić Asja, Vujović Nina, Anđelić Petar i Đorđević Luka. Čestitamo Niponci, odličan početak!