• 21мар
    0 Comments
    Najuspešniji mladi takmičari KK Nippon

Danas je na Prvenstvu Beograda zablistala nova generacija niponaca! Njih 20 osvojilo je 19 medalja i to 9 zlatnih, 5 srebrnih i 5 bronzanih, zauzevši tako 3. mesto u generalnom plasmanu!!! Najuspešniji takmičar našeg kluba bio je Vidaković Filip, dvostruki šampion Beograda, koji je u disciplini borbe pojedinačno i ekipno pobedio u 7 mečeva ukupnim

• 20мар
    0 Comments

NIPPON kod selektora Petra Kosanovića

Iduće nedalje, najbolji kataši KK Nippon trenirace sa selektorom u katama, gospodinom Petrom Kosanovićem. To je rezultat višegodišnje saradnje sa KK Somborac, u cilju spremanja za predstojeće Balkansko Prvenstvo i daljeg usavršavanja naših mladih kataša. Očekujemo izuzetno zanimljiv trening, druženje, stručno mišljenje i savete selektora Kosanovića.

• 20мар
    0 Comments

Sledećeg vikenda prvenstvo Beograda za najmlađe takmičare 2017.

U nedelju 19. marta 2017 u Hali Sportova održaće se Prvenstvo Beograda za najmlađe takmičare regiona, na kojem će učestvovati i 20 niponaca u kategoriji pionira i nada. Prvenstvo Beograda je kvalifikaciono za Prvenstvo Srbije! Srećno niponci, tu smo da vas podržimo i radujemo se osvojenim medaljama zajedno sa vama!

• 20мар
    0 Comments
    Najlepše i najiskrenije je uvek prvi put

Najlepše i najiskrenije je uvek prvi put! Međunarodno takmičenje u Staroj Pazovi održano 12. marta 2017. u organizaciji KK Front je bilo pravo zadovoljstvo za sve članove KK Nippon, trenere, takmičare i njihove roditelje koji su se u prepunoj sali i veoma dobroj organizaciji domaćina lepo družili, izašli prvi put na mečeve u borbama i